DopravaTovar doručovaný kurérskou službou na Slovensko


Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované podľa aktuálne platného cenníka
zobrazeného pri výbere platby na stánke www.icuska.com. Cena zásielky závisí od toho či si želáte zaslať balík na adresu alebo na jednu z pobočiek spoločnosti Zásielkovňa. Cena zahŕňa aj poistenie balíka.

U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy.
V prípade že si zvolíte platbu na dobierku, bude Vám v súhrne platieb zaúčtovaný poplatok 1 € za dobierku. Reklamácia zásielky je možná iba pri prevzatí!

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.

Zásielka je zvyčajne doručená nasledujúci pracovný deň od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom s trasovacím číslom ktorý Vám posľe spoločnosť zásielkovňa po prevzatí zásielky. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online.Tovar doručovaný do zahraničia spoločnosťou Zásielkovňa.sk


Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované podľa aktuálne platného cenníka spoločnosti Zásielkovňa.sk

U týchto zásielok máte možnosť zásielku sledovať na základe odkazu ktorý Vám doručíme po odoslaní balíka.


Doručenie do ČR:
https://www.zasielkovna.sk/eshopy/dorucenie-v-ramci-cr

Doručenie do ostatných krajín EU: https://www.zasielkovna.sk/eshopy/dorucenie-v-euMožnosti platby


platba prevodom - pri výbere tejto možnosti obdržíte zálohový list so všetkými údajmi k platbe. Tovar budeme expedovať po obdržaní platby na bankový účet

dobierka - objednaný tovar Vám zašleme poštou a pri prevzatí tento tovar uhradíte v hotovosti.

osobný odber na pobočke spoločnosti zásielkovňa – plaba vopred na bankový účet alebo na mieste v hotovosti. (o možnosti platby kartou sa informujte na konkrétnej pobočke)

platobná karta* Informácie pre kupujúcich: v prípade zmeny obchodných podmienok, sú platné obchodné podmienky, ktoré boli v platnosti k dátumu nákupu.